ساک دستی پارچه ای، چاپ ساک دستی پارچه ای

 

ساک دستی پارچه ای، چاپ ساک دستی پارچه ای

یکی از پرطرفدارترین ساک دستی ها ، ساک دستی پارچه ای میباشد ، ساک دستی پارچه ای دارای روشهای متفاوتی برای تولید میباشد ، تولید ساک دستی پارچه ای در شرکت نوین پک به دو روش انجام می گیرد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

انواع ساک دستی پارچه ای در دونوع دوخت و التراسونیک

ساک دستی پارچه ای مدل دوخت
در مدل ساک دستی پارچه ای دوخت ، همانطور که از نامش پیداست ، به صورت دوخت با چرخ صنعتی انجام میپذیرد، این روش دارای دوام بالا از لحاظ نقطه ی دوخت پارچه می باشد ، بنابراین تبلیغ شرکت شما مدت زمان زیادی در دست مشتری دوام خواهد آورد و نام برند شما تا سالها در دست مردم میدرخشد.

ساک دستی پارچه ای مدل دوخت ، دوام و تنوع رنگ بالا

قابلیت ساک دستی پارچه ای دوخت

از قابلیت های این نوع ساک دستی تنوع رنگ در پارچه است که جنس این پارچه اسپان باند می باشد. ضخامت 90 گرم و 60 گرم این محصول معمولاً برای ساک دستی استفاده می شود. چاپ بر روی این جنس تولید شده به صورت سیلک و اورینت می باشد. سیلک به صورت تک رنگ و دو رنگ و اورینت به صورت چند رنگ متفاوت می باشد؛ در ضمن جنس اسپان باند در طبیعت جذب می شود و مانند نایلون و نایلکس احتیاج به گذشت زمان طولانی برای تجزیه در طبیعت ندارد و به علت بافت منحصر به فرد این جنس و مواد مصرفی این محصول را از دیگر محصولات مشابه مجزا کرده است.

ساک دستی پارچه ای مدل التراسونیک

در روش ساک دستی پارچه ای التراسونیک ، دوخت به وسیله ماشین و کاملا اتوماتیک ، بدون دخالت دست انجام میپذیرد. ساک دستی پارچه ای التراسونیک به دلیل نوع دوخت ، نسبت به مدل پیشین از دوام کمتری برخوردار است ، اما به علت قیمت مناسب ، همچنین تنوع رنگ و قابلیت جذب در طبیعت ، برای تبلیغات و ارائه به مشتری گزینه بسیار مناسبی محسوب میشود.

ساک دستی پارچه ای التراسونیک، کیفیت خوب و قیت مناسب

ساک دستی پارچه ای التراسونیک یا دوخت؟
همانطور که در بالا اشاره شد، ساک دستی پارچه ای بدون در نظرگرفتن نوع دوخت آن ، به دلیل خاصیت تجزیه پذیری، دوستدار محیط زیست محسوب میشود و برخلاف نایلونهای تبلیغاتی آسیبی به طبیعت نمیرساند. توچه به دوخت وجنس ساک دستی پارچه ای ، به نیاز مصرفی شما و اولویتهای انتخاب شما برمیگردد، اگر صرفا به دنبال زیباییو تنوع رنگ ساک دستی پارچه ای هستید و از طرفی خواهان معرفی برند خود میباشید و در کنار اینموارد قیمت نیز بسیار مهم است ، ساک دستی پارچه ای التراسونیک گزینه بسیار خوبی برای انتخاب خواهد بود، اما اگر به دنبال دوام بالا در کنار ویژگی های ذکر شده هستید و همچنین ماندگاری برند تبلیغاتی شما، بسیار مهم تلقی میشود ، ساک دستی پارچه ای مدل دوخت، بی شک گزینه عالی میباشد.


موضوع : | بازدید : 9
برچسب ها : ساک دستی.ساک دستی تبلیغاتی.ساک دستی پارچه ای.ساک دستی کاغذی,
[ جمعه 28 ارديبهشت 1397 ] [ 18:58 ] [ نوین پک ]
[ ]

ساک دستی کاغذی

 

ساک دستی کاغذی و چاپ انواع ساکهای دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی یکی از محبوبترین و پرکاربردترین ساک دستی ها میباشد ، ساک دستی کاغذی با امکان چاپ تمام رنگی و نا محدود در زمینه تبلیغات، این قابلیت را برای شرکت‏ها، کارخانه ‏ها، ارگان‏های خصوصی و دولتی ایجاد مینماید که به صورت جامع و کامل توانایی تبلیغات محصولات را برای اهدای هدایای تبلیغاتی ارائه دهند و به بیانی دیگیر میتوان آن را یک بیلبورد سیّار و کاملا تأثیر گذار در کنار تبلیغات و رسانه های دیگر دانست که برند شرکت را در جوامع عمومی ‏نمایان می‏کند و شعار تبلیغاتی و روان شناسی رنگ از لحاظ بصری در ذهن بیننده نقش میبندد.

ساک دستی کاغذی و چاپ انواع ساکهای کاغذی

مزیت ساک دستی کاغذی
از قابلیت‏های ساک دستی کاغذی ، چاپ تمام رنگی بر رو، پشت، کاست و حتی داخل و کف آن می‏باشد. با طراحی و گرافیک مناسب این محصول قابلیت این را داراست که در بین شرکت‏های رغیب و همکار، شما را متفاوت جلوه دهد. در ضمن استفاده از این نوع ساک دستی به علت سازگاری مناسب با طبیعت نه تنها در کشور ما بلکه در کشورهای اروپایی و آسیایی بسیار مرسوم می‏باشد.

قابلیتهای انواع چاپ در ساک دستی کاغذی

در چاپ ساک دستی کاغذی ، امکان چاپ چهار رنگ مطابق با نظر مشتری وجود دارد ، کلیه ی ساک دستی‏ های تولید شده بنا به سلیقه مشتریان با روکش لمینت مات و یا براق تولید می‏شود و همچنین پس از چاپ امکان طلاکوب، نقره کوب و یو وی موضعی برای بهتر دیده شدن لوگو یا محصول و یا شعار تبلیغاتی نیز امکان پذیر است.

تبلیغاتی نوین پک با ساک دستی کاغذی

کاربرد ساک دستی کاغذی
ساک دستی کاغذی به دلیل قیت مناسب و امکان مانور زیاد در طراحی و چاپ ، در تمام دنیا طرفرداران زیادی برای امور تبلیغاتی و هدایا جذب کرده است . از دیگر کاربردهای محصول می‏توان در بخش تبلیغات نمایشگاهی برای قرار دادن کاتالوگ ، بروشور ، هدایای تبلیغاتی و غیره اشاره کرد.ساک دستی کاغذی با چاپ وطراحی های متفاوت ، چاپ براق و مات

چاپ انواع ساک دستی کاغذی با نوین پک

شرکت بسته بندی نوین پک با تجربه ی طولانی در تولید و با در اختیار گرفتن افراد متخصص در بخش فنی و با به کارگیری ماشین آلات به روز در صنعت چاپ و بسته بندی تحولی نو ایجاد کرده است و در تحقق پیدا کردن اهداف شما مشتریان عزیز در کم ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در چاپ انواع ساک دستی کاغذی مات ، براق و… آماده ی همکاری می‏باشد.